Sosyal medya fenomeni Danla Bilic'i artık tanımayan yoktur. YouTube'da çektiği makyaj çekimleri ile ismini duyurmayı başardı ve şu aralar artık onun için sosyal medya fenomeni demek az kalıyor gibi.
Video çektiği ilk günden bu zamana aldığı kilolarıyla devamlı gündeme gelen Danla, çok fazla eleştiriye uğradı. Hatta geçen aylarda kilosu ile alay edenlere verdiği yanıtla herkese haddini bildirmişti.

Kendiyle ve kilolarıyla barışık yaşadığını devamlı olarak ifade etse de eleştirilere daha fazla dayanamayan Danla, geçen gün mide küçültme ameliyatı geçirdi. Sonrasından da itiraf geldi... Instagram hikayesinde yaptığı açıklamalarıyla herkese duygularını ifade etti. İşte o açıklamalar:

Hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey gerçek ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar belli etmesem de içten içe bu noktaya geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek ve küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur. Ne yazık ki zor bir zaman geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı. Her hali ile çok mutlu bir kız iken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor. Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum.'

Kilosu sebebi ile eleştirenler, şimdi de ameliyat oldu diye eleştirilere başladı. İnanılmaz ama maalesef ki gerçek.