Ekranların sevilen formatı komedi-tiyatro şovu “İnsanlar Alemi”, yeni ismi “Güldür Güldür Show” ile devam ediyor. Sevilen kadroda Ali Sunal , Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Aylin Kontente, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Kıvanç Baran Aslan, Korhan Hepduran yer alıyor.

Günlük hayatta yaşanan olaylarla farklı bir bakış açısı ile yaklaşan “Güldür Güldür Show”, her hafta günlük hayatın önemli bir konusunda parmak basmaya devam ediyor. Ekip bu defa aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek.

Çağlar Çorumlu ismini Eşofmanlı Şevket Hoca tiplemesi ile Güldür Güldür Şov'da öğrendik. Yılların deneyimli tiyatrocusu bu tipleme ile izleyicinin zihnine yerleşirken meslek hayatında da zirveye çıktı.

Şevket Çorumlu aslen Merzifonlu. Yani soyadındaki gibi Çorumlu değil Amasyalı. 4 Aralık 1977 doğumlu olan Çağlar Çorumlu, öğretmen bir anne babanın çocuğu.

1994 yılında, Merzifon Lisesi'nden mezun olan Çağlar Çorumlu 2000 yılında Anadolu Üniversitesi "Turizm ve Otel İşletmeciliği" bölümünü bitirdi. Yani Çağlar Çorumlu'nun asıl mesleği otelcilik. Ancak o bu işi yapmak yerine gönlündeki tiyatroya yöneldi. Eskişehir'de yaşadığı yıllarda, okuduğu üniversitenin "tiyatro kulübü"ne katıldı. Oyunculuk yeteneğini ilk olarak, bu tiyatro kulübünün yönetmeni olan Tolga Evren'in desteği ile fark eden Çağlar Çorumlu, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra, tiyatro eğitimi almak için İstanbul'a yerleşti. 

Bir yıl "MSM ACTOR STUDIO"da tiyatro eğitimi gören Çağlar Çorumlu, profesyonel olarak çalıştığı ilk tiyatro olan Kabare Taksim'e katıldı. 7 Numara dizisinde Yusuf Güdük karakterini canlandırdan Çağlar Çorumlu, 2007 yılında İstanbul Efendisi adlı oyun ile, İstanbul Şehir Tiyatroları'na katıldı. 2013 yılında, altı yıl oyuncu olarak çalıştığı bu kurumdan istifa etti. Yine 2013 yılında kendi tiyatrosu TiyatrOPS'u kurdu.