Henüz on yedi yaşında olan Natalie Castellar, kalın kaşları olduğundan dolayı defalarca zorbalığa maruz kaldı fakat şimdi dünyanın en üst model ajansları arasından biri olan NEXT Models ile anlaşma masasına oturdu.

Eskiden nefret ettiği kaşları ile ilgili W Dergisine ‘Onlar benim en değerli özelliğim ve onları daha önce benimsemiş olmayı isterdim’ ifadelerini kullanan Castellar son zamanlarında hayatından oldukça memnun görünüyor.

O sadece 17 yaşında ama NEXT Models ile büyük bir sözleşme gerçekleştirdi. Fakat bundan bir kaç ay önce, kalın kaşlarından dolayı çevresindekiler tarafından küçük düşürülen bir kızdı.

‘Ben küçükken, kaşlarım insanların beni gördüğünde işaret ettiği tek şeylerdi’ diyor Natalie. Onları tıraş etmek üzereyken annesi onu engellemiş.

Castellar, fotoğrafçı olan kız kardeşinin yardımıyla Instagram’da pek çok tarzda farklı fotoğraflar paylaştı ve bu işte büyük bir ustalık kazandı. Şimdi 50 binden fazla takipçisi bulunuyor. Bununla birlikte popüler bir Tumblr hesabı var.

‘Çalıştığım herkes çok iyi. Her deneyim kendine özgü olarak çok özel, ve hep iyi zaman geçiriyoruz’ şeklinde konuşan Natalie ekliyor, ‘Kendimi kutsanmış gibi hissediyorum.’